Projekty architektów

Palnik gazowy - gaz

Wszędzie tam, gdzie używany jest w jakiejkolwiek formie gaz grozi niebezpieczeństwo niekontrolowanego jego wydobywania się. Z jakimi zagrożeniami jest związane, nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać.

Gaz jest popularnie stosowany i korzyść finansowa dla użytkującego jest w tym wypadku naprawdę duża. Choć jest tak niesłychanie popularny, to potrafi bywać też ogromnie niebezpieczny. Na szczęście rozwój zaawansowanych technologii pozwala na coraz dokładniejsze monitorowanie wszystkich urządzeń, których głównym paliwem jest właśnie gaz. Na rynku można odnaleźć niesłychanie szeroki asortyment towarów, mających nam zapewnić bezpieczeństwo jego używania.

dziecko

Solidne meble do pokoju dziecięcego – niezawodne, praktyczne, sprawią, że mali użytkownicy poczują się wśród nich przyjemnie i luksusowo.

Zaprojektowanie pomieszczenia dziecięcego jest dla dorosłych nie byle jakim wyzwaniem. Regały dla młodych ludzi nie mogą być takie jak dla rodziców. Umeblowanie dla dziecka, to przede wszystkim zupełnie inne rozmiary wyposażenia. Wybór łóżeczka dziecięcego nie jest łatwy. Trzeba pamiętać, że w łóżeczku maluszek przebywa dużo czasu – śpi, siada, skacze, dlatego też łóżko musi być masywne i pozbawione ryzyka.
Wylewka na ogrzewanie podłogowe - miksokret

Podłoga – o czym dobrze jest dzisiaj pamiętać w pierwszej kolejności, kiedy wybiera się podłogę do swojego domu?

Podłoga to jeden z pierwszych elementów, które się remontuje w czasie przeprowadzki do nowego domu, wobec tego trzeba się naprawdę dobrze zastanowić nad swoimi oczekiwaniami i tym, który rodzaj materiałów zakupić, aby rezultat końcowy był atrakcyjny. O czym w pierwszej kolejności należy pamiętać? Jakie zagadnienia koniecznie trzeba mieć dziś na uwadze?

Budowa domu

Jaką rolę mają ściany oporowe? Co trzeba o nich wiedzieć?

Mur oporowy, inaczej ściana oporowa, jest samodzielną budowlą w formie ściany. Wskazuje się różne jej rodzaje. Kolejnym sposobem będzie zastosowanie stalowych profili, będą się one dobrze sprawdzać w wielu przypadkach, lecz urodą niestety nie grzeszą. Można także wykorzystać mury oporowe, to znaczy gotowe prefabrykaty, które się po prostu ustawia obok siebie, tworząc równocześnie wystarczająco mocną konstrukcję.

Projekt domu jednorodzinnego

Atrakcyjne plany domów jednorodzinnych

Sporo osób marzy o mieszkaniu w domu jednorodzinnym. Wiąże się to ze znacznie większą wygodą aniżeli przebywanie w bloku czy też wieżowcu, dodatkowo mamy więcej przestrzeni użytkowej. Życie w domu jednorodzinnym wiąże się z różnorodnymi zaletami, w gorące słoneczne dni możemy odpocząć w ogrodzie czy też zrobić grilla z przyjaciółmi.