Projekty architektów

budowa - płótno

Jeśli w niedalekim czasie planujesz budowę domu jednorodzinnego – warto zasiegnąć odrobinę informacji na temat formalności i samego procesu stawiania jakiejkolwiek konstrukcji.

W dzisiejszych czasach – wszelka pełnoprawna rodzina marzy o własnym, mieszkalnym zakatku, w którym każdy będzie mógł radować szczyptą własnej, oraz i wspólnej przestrzeni, w której będziemy czuć się beztrosko i bezpiecznie. Wiele dynamicznych w zawodzie małżonków decyduje się na zamianę blokowego mieszkania na jednorodzinne domostwo, nie wyłącznie ze względu na indywidualne pragnienia, lecz przede wszystkim stabilnosć majątkową i sposobności. Warto przed nabyciem podziałki budowlanej, zasięgnąć odrobinę porad eksperta o wszelkich sprawach formalności, jakich trzeba dokonywać przed procesem budowy.

Kominek klasyczny

Nowomodne kominki i piece kaflowe w ciekawej ofercie naszych przedsiębiorstw

Kominek to znakomity dodatek do domu, który jest nie tylko ogromnie funkcjonalny, lecz także jest świetnym elementem aranżacyjnym. Współcześnie posiadamy do wyboru rozliczne rodzaje kominków, na rynku znajdziemy wiele ciekawych i intrygujących rodzajów kominków dzisiejszych, klasycznych czy również sporządzonych w innych słynnych stylach, na przykład rustykalnym lub skandynawskim.

mieszkanie - widok

Jakiego typu jest zastosowanie taśm led? Gdzie powinniśmy je wykorzystywać? O czym pamiętać?

Taśmy LED to aktualnie jedno z bardziej popularnych rozwiązań do oświetlenia domów czy ogrodów. Z takiego powodu także na rynku znaleźć jesteśmy w stanie coraz większą ilość różnorakich modeli, ale również konfiguracji taśm LED. Najistotniejsze zalety taśm LED to przede wszystkim elastyczność, możliwość wycinania nożyczkami, jak i samoprzylepne podłoże.