Projekty architektów

Wnętrza - portret

Lustra na wymiar – ogromna i intrygująca propozycja

Lustro bezsprzecznie jest jednym z koniecznym elementów domu czy też mieszkania. Z pewnością odszuka się dla niego miejsce w łazience i przedpokoju, niemało osób wybiera także szafy z lustrami albo markowe lustra do salonu. Lustra dostępne są w różnorodnych kształtach – okrągłe, kwadratowe, prostokątne bądź także bardziej fantazyjne, dostępne są również przeróżne wymiary. Niemało przedsiębiorstw tworzy też lustra na indywidualne życzenia Klienta, w tym także lustra na wymiar.

inwestycje - portret

Jak niedrogo mieszkać?

Dom niedrogi w budowie to taki domek, w jakim możemy osiedlić się posiadając porównywalny budżet do kupna mieszkania w bloku. Zwykle wybierane projekty z owej kategorii mają metraż od 60 do 100 m kw. Niewątpliwą wartością takiego domku jest brak konieczności posiadania ogromnej działki, niskie koszty budowy, a co za tym idzie – szybsze tempo stawiania. Nie można zapomnieć również o małych kosztach utrzymania obiektu.

szkło

SZKLANE KONSTRUKCJE W DOMU (MIĘDZY INNYMI SZKLANE DRZWI, SCHODY, SZKŁO W KUCHNI, LUSTRA ITP.)

Nowoczesne wnętrze to pomieszczenia przeszklone, w których łączą się takie materiały jak stalowe elementy i wymienione wyżej szkło. Wiadomo, że można zaaranżować interesujące i współczesne wnętrze korzystając z drewna, jednak, jeśli marzy nam się na pewnej nuta futurystycznego podejścia do tematu to na pewno szkło będzie idealnym materiałem odgrywającym wielkie znaczenie w danym mieszkaniu.