Projekty architektów

budowa - płótno

Jeśli w niedalekim czasie planujesz budowę domu jednorodzinnego – warto zasiegnąć odrobinę informacji na temat formalności i samego procesu stawiania jakiejkolwiek konstrukcji.

W obecnych czasach – każda pełna rodzina śni o własnym, wolnostojącym zakatku, w jakim każdy może cieszyć się szczyptą własnej, jak i wspólnej przestrzeni, gdzie poczujemy beztrosko i bezpiecznie. Dużo aktywnych zawodowo małżeństw decyduje się na zamianę osiedlowego mieszkania na jednorodzinne gmachy, nie tylko ze względu na indywidualne marzenie, ale przede wszystkim stabilnosć finansową i możliwości. Warto przed nabyciem podziałki pod budowę, zaczerpnąć trochę wskazówek eksperta o wszystkich sprawach formalnych, jakich należy dokonać przed czasem budowania.

Lampa wisząca

Czemu powinno się podczas projektowania mieszkania zadbać o odpowiednie oświetlenie, zalety żarówek LED.

Aranżacja mieszkania to nie lada wyzwanie, trzeba wszystko tak powiązać, by okazało się jednocześnie funkcjonalne oraz stylowe. Nie można zapomnieć też o wykorzystaniu we wnętrzach wszystkich ważnych elementów, gdyż bez nich projekt nie będzie pełny. Niesamowicie istotne w urządzaniu wnętrz mieszkalnych jest zastosowanie odpowiednich materiałów oświetleniowych.

Uchwyty dla niepełnosprawnych

Kupujesz gniazdko? Istotne kwestie warto określić na początku

Zaopatrywanie mieszkania nie za każdym razem jest tak lekkie i łatwe jak mogłoby nam się wydawać. Trudne jest szczególnie wtedy, kiedy to w naszym domu jednorodzinnym będzie miała zamieszkać też osoba niepełnosprawna. W takim przypadku będziemy musieli szczegółowo zaprojektować każde pomieszczenie, tak aby uprościć poruszanie się tej osoby.