Oryginalność i inspiracja – czym kierować się Zaangażowanie producentów a możliwości dostępne w naszym kraju

Marmur to skała metamorficzna powstająca z wapieni. Główny jej składnik to krystaliczny kalcyt. Marmur powstaje w temperaturze ok 500-700 C przy ogromnym ciśnieniu. W skutek tego przekształcenia powstają naprawdę piękne i wyjątkowe skały.

Równie wyjątkową skałą jak marmur jest granit, w przeciwieństwie do marmuru, granit powstaje w środowisku głębinowym – stąd między innymi jej niesamowity wygląd – .

schody

Autor: BRITOP
Źródło: BRITOP

.

Takie lampy design to już nie tylko konstrukcja światła i klosz, ale unikatowa kombinacja w postaci mosiężnego klosza, w którym światło odbija się od pomalowanego na złoto wnętrza czy też dyskotekowa lampa odbijająca kształty w swoim zasięgu. Owszem można spotkać również mniej wymyślne fantazyjne kształty, która celowo poprzez swój materiał daje niekonwencjonalny rezultat.

Firma zajmująca się obróbką kamienia naturalnego- marmuru oraz granitu.

Jak myślisz? Czy opisywany temat jest zajmujący? Jeśli tak, to kliknij w odnośnik oraz sprawdź praktyczne informacje – wciągną Cię całkowicie.

Specjalizuje się w wykonywaniu nagrobków oraz granitowych i marmurowych elementów budowlanych takich jak: obudowy do kominków. Firma ma również możliwość wykonania takich elementów jak schody i balustrady projekt SD..